cloud
cloud
cloud
cloud
cloud
cloud

Grupy


program image

Misie

Do grupy „Misie” uczęszczają dzieci w wieku 6-ciu lat  – jest to zerówka.

Nasza grupa bardzo aktywnie uczestniczy w zajęciach wychowawczo-dydaktycznych. Dzieci są ciekawe świata i wszystkiego co je otacza.

Są samodzielne, koleżeńskie i wykazują się dużą empatią. Edukację łączymy  z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. Misie każdego dnia intensywnie pracują, aby przygotować się do podjęcia nauki w szkole. Uczą się wierszy, piosenek, chętnie malują i rysują oraz zdobywają wiele  wrażeń związanych z odkrywaniem otaczającego je świata,  Dużo radości sprawiają im spacery i zabawy na placu przedszkolnym, gdzie rozładowują pokłady energii.

Dzieci bardzo lubią: wyjazdy na wycieczki, przygotowywanie przedstawień, zajęcia gimnastyczne, ceramiczne, taneczne, plastyczne, katechetyczne oraz koncerty edukacyjne, warsztaty bębniarskie, zajęcia umuzykalniające z akompaniamentem i  oglądanie teatrzyków.

Pracujemy w oparciu o podstawę programową. Wszystkie działania podejmowane przez nauczycieli zmierzają do rozwijania samodzielności i wpływają na wszechstronny rozwój dzieci.