Nasz Zespół

zdjęcie personelu

Nauczyciele pracujący w naszym Przedszkolu to grupa ludzi wykfalifikowanych, radosnych, otwartych, życzliwych, którzy umieją ze sobą współpracować dla dobra dziecka. Realizują program edukacyjny zgodny z podstawą programową MEN.

Personel pedagogiczny, a więc nauczyciele, psycholog, logopeda, rehabilitant mają nie tylko wymagane wykształcenie, ale bardzo często również studia podyplomowe wzbogacające ich wiedzę zawodową oraz bardzo liczne kursy, które pomnażają ich kompetencje zawodowe.

Wielu nauczycieli pracuje w naszym Przedszkolu już wiele lat, a co za tym idzie mają spory staż, a więc i duże doświadczenie, które z pewnością pomaga i owocuje w pracy z dziećmi.

Jednocześnie trzeba podkreślić, że cały personel pedagogiczny jest „młody duchem”, otwarty na nowe, innowacyjne metody nauczania, jeśli tylko takowe są przyjazne dziecku i zgodne z wartościami chrześcijańskimi.

Dzięki asertywności nauczycieli w Przedszkolu dzieje się dużo, zarówno jeśli chodzi o nowe inicjatywy i projekty w pracy z dziećmi jak i z rodzicami.

W naszym Przedszkolu dla całego Personelu pedagogicznego i pomocniczego, najważniejsze jest dobro dziecka, a także jego rodziny, dlatego staramy się każdego dnia wychodzić naprzeciw potrzebom każdego naszego podopiecznego oraz jego najbliższych.