Grupy przedszkolne

Jeżyki 5 - latki

Grupa Jeżyki to dzieci 5-letnie, ciekawe świata, które interesuje wszystko co je otacza. Jeżyki cechują się dużą aktywnością ruchową i mają znaczną potrzebę współdziałania z rówieśnikami. Czasami rodzi się w nich chęć współzawodnictwa, są bardzo wrażliwe na opinię otoczenia.

Misie 6 - latki

Grupa „Misie” to dzieci sześcioletnie - zerówka. „Misie” to dzieci ciekawe świata, które interesuje wszystko co je otacza. Grupa bardzo lubi opowiadać o swoich przygodach oraz śpiewać piosenki.

Biedronki 4 - latki

Grupa „Biedronki” to dzieci 4 letnie. Są aktywne, żywiołowe, radosne, otwarte na poznawanie otoczenia. Bardzo lubią bawić się z innymi dziećmi. Chętnie słuchają bajek i opowiadań czytanych przez nauczyciela i rodziców.

Pszczółki 3 - latki

Pszczółki to grupa dzieci 3-letnich, które poznają przedszkole, rówieśników, panie i siostry. Uczą się, jak być samodzielnym przedszkolakiem w czynnościach samoobsługowych przy zakładaniu butów, jedzeniu, ubieraniu się oraz czynnościach higienicznych.