Temat: ,, Bezpieczeństwo”

Dziś dowiecie się o zasadach bezpieczeństwa podczas wakacyjnych wyjazdów. Zaczynamy!

„Wakacyjny niezbędnik” – rozwiązywanie zagadek; zwracanie uwagi na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas wakacyjnych wyjazdów

Co to jest:

Mama w skórę moją ten specyfik wciera, mam ochronę przed słoneczkiem teraz. (krem)

Gdy na głowę ją założę, nic złego od słońca stać się nie może. (czapka z daszkiem)

One chronią moje oczy – żaden promyk do oka nie wskoczy. (okulary przeciwsłoneczne)

Powiedzcie z jakiego powodu musimy używać tych rzeczy? Co może zrobić nam letnie słońce?

„Bezpieczne wakacje” – piosenka dla dzieci. Posłuchajcie piosenki o tym jak spędzić bezpieczne wakacje.

„Jak chronić skórę przed słońcem?” – film edukacyjny. Zachęcam Was do obejrzenia filmu, z którego dowiecie się jak można chronić skórę przed słońcem

• Jeżyki