„Zwierzęta na wsi” – język angielski

1. Dziś poznamy nazwy zwierząt żyjących na wsi. Wymień, jak najwięcej zwierząt, które mieszkają na farmie. Brawo!
  2. Teraz postaraj się wydawać ich odgłosy, np. kury, kaczki, psa, kota, indyka, owcy, kozy, itd. Świetnie!
  3. Obejrzyj film, pt. „Learn Farm Animals for Kids | Video Flash Cards | Kindergarten, Preschool & ESL | Fun Kids English” i powtarzaj nazwy zwierząt po angielsku. Zapraszam!

4. Zapamiętałeś nazwy zwierząt. Obejrzyj film jeszcze raz i nazywaj zwierzęta po angielsku.

5. Posłuchaj piosenki, pt. „Old Mc Donald had a farm – Nursery Rhymes – Toobys”, śpiewaj razem jeśli potrafisz i nazywaj zwierzęta po angielsku.

6. Na zakończenie sprawdź w filmie, pt. „Farm Animal Quiz | For Teachers and Kids | Teaching Resource”, jakie nazwy zwierząt zapamiętałeś. Powodzenia!

Mam nadzieję, że dobrze się bawiłeś.

• Jeżyki