activity image

Plastyka

Zapraszamy na zajęcia plastyczne dla dzieci.

Plastyka Zajęcia plastyczne w Przedszkolu Sióstr Felicjanek prowadzone są przez nauczyciela wykwalifikowanego, mającego duże doświadczenie w pracy z dziećmi.

Na zajęciach panuje miła i przyjazna atmosfera , a uczestnicy, w ciekawy i przystępny sposób, wykorzystują różnorodne techniki takie jak: konstruowanie, lepienie, modelowanie, malowanie i rysowanie oraz różne materiały i przybory plastyczne do tworzenia własnych prac.

Zajęcia plastyczne maja na celu rozwijanie w dziecku kreatywności, wyobraźni przestrzennej, ćwiczenie inwencji twórczej oraz umiejętności manualnych, a także wrażliwości.

Dzieci bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach, cieszą się i są dumne z efektów swojej pracy.

Plastyka przeznaczona jest dla wszystkich, nie tylko dla uzdolnionych plastycznie, ponieważ rozwija i wspomaga rozwój u dzieci mających problem z koordynacją wzrokowo –ruchową i sprawnością manualną.